امام حسین(ع) : اگر دین ندارید آزاد مرد باشید پیامبر اکرم : کسی که برادر مسلمانش در قرضی به او نیاز پیدا کند و او بتواند قرض بدهد و چنین نکند ، خداوند بوی بهشت را بر او حرام می کند . امام رضا (ع) : از امام رضا ع نقل شده است که فرمود : کسی که قرض بگیرد در صورتی که تصمیم داشته باشد انرا پس بدهد ، در امان خداست تا انرا ادا کند ، ولی اگر تصمیم نداشته باشد ان را به صاحبش برگرداند دزد محسوب می شود
 • چه زمان پرداخت ها موفق می باشد ؟

  زمانی که نوشته شود پرداخت قسط شما با موفقیت انجام گردید و سیستم به شما یک شماره مرجع و یک شماره فاکتور بدهد .
 • با اینکه نام کاربری و رمز عبور را صحیح وارد مینمایید این پیام را دریافت می نمایید که نام کاربری و یا رمز عبور اشتباه است ، دلیل ان چیست ؟

  برای درج رمز عبور صفحه کلید رایانه و یا دستگاه هوشمند شما حتما باید در حالت ENG باشد و از حروف فارسی استفاده ننمایید .
 • چند بار وارد درگاه شده و اطلاعات خود را وارد نموده اید اما در انتها پرداخت شما با شکست مواجه شده است ؟

  زمانی که شما وارد صفحه ورود اطلاعات کارت بانک خود می شوید از سایت صندوق شهید حدادی خارج شده و در واقع وراد درگاه ایران کیش شده اید و با توجه به حجم بالای تراکنش های ان سایت ممکن است با خطا مواجه شوید و در این مواقع در زمان دیگری مجددا تلاش نمایید .
 • با شکست در پرداخت مواجه شده اید ، پول از حساب کارت بانک شما کسر گردیده ، ایا قسط شما پرداخت گردیده یا خیر ؟

  خیر ، تا زمانی که سیستم به شما این پیام را ندهد که پرداخت شما با موفقیت انجام گرفت و شماره مرجع و شماره فاکتور را نمایش ندهد ، پرداخت شما ناموفق بوده و وجه کسر شده به حساب شما بر میگردد .
 • انتقاد و پیشنهاد نسبت به عملکرد صندوق و کارکنان ان

  جهت ارائه پیشنهاد و یا مطرح نمودن انتقاد ، در صفحه اصلی بر روی لینک ارتباط با مدیر عامل کلیک نموده و در ان قسمت پیشنهاد خود را مطرح نمایید و چنانچه انتقادی دارید با ذکر نام کارمند و تاریخ مراجعه انتقاد خود را با ما در میان بگذارید ، در اسرع وقت رسیدگی و با شما تماس گرفته می شود .